УЄФА може дискваліфікувати форварда збірної Австрії

Марко Арнаутович може отримати дискваліфікацію
15.06.2021 16:55 3152 0

УЄФА розпочав розслідування стосовно футболіста збірної Австрії Марко Арнаутовича, через расистські вигуки на адресу гравців з Північної Македонії під час матчу Євро-2020.

Про це повідомляє пресслужба організації.

Актуально: Алаба намагався заткнути рот Арнаутовичу після забитого гола на Євро

Форвард вийшов на заміну в другому таймі, забив на 89-й хвилині та емоційно відсвяткував гол, вигукуючи щось партнерам по команді та суперникам.

Арнаутовича, який є сербом за походженням, звинуватили в образі за етнічною ознакою гравців збірної Північної Македонії, які мають албанське коріння - Егзона Бейтулаї та Езджяна Аліоскі. Пізніше футболіст вибачився за свою поведінку.

Якщо провину Арнаутовича доведуть, йому загрожує дискваліфікація.

Нагадаємо, Австрія переконливо обіграла Північну Македонію (3:1), а два голи в активі гравців, які з'явились на поле на заміну. Таким чином, австрійцям вдалось стати лідером групи C, через кращу різницю м'ячів, ніж у Нідерландів. Третє місце посідає Україна.