Головне
Букмекер Бонус Лінк
1
$100 На сайт
2 2500 На сайт
3 4300 На сайт

 

Альварес подав позов проти Де Ла Хойї і DAZN

09.09.2020 14:09 2955 1
Боксер вимагає відшкодування збитків у розмірі не менше 280 млн доларів
Альварес подав позов проти Де Ла Хойї і DAZN

Чемпіон світу в трьох вагових категоріях Сауль Альварес подав позов до федерального суду Лос-Анджелеса проти свого промоутера Оскара Де Ла Хойї, його компанії Golden Boy Promotions і стрімінга DAZN.

Про це повідомляє Boxing Scene.

Боксер вимагає відшкодування збитків у розмірі не менше 280 мільйонів доларів. У судовому позові на 24 сторінках Канело звинувачує промоутера і його партнерів у порушенні умов контракту і шахрайстві.

У 2018 році Альверес уклав угоду з DAZN на 11 поєдинків. Відповідно до цієї угоди, Альварес повинен був битися двічі на рік: у травні та вересні. Однак, у 2020-му Канело може залишитися без поєдинків. У DAZN йому запропонували лише половину від фіксованого гонорару в 35 мільйонів доларів, тому бій восени знаходиться під загрозою зриву.

Крім того, коли Golden Boy Promotions і Альварес пропонували опонентів, компанія DAZN не підтверджувала, що буде транслювати бій Канело у вересні 2020 року.

Крім відшкодування збитків, Альварес також вимагає виплату штрафних санкцій, гонорарів адвокатам, оплату судових витрат і рішення суду про те, що він має право брати участь в боях, організованих, що просуваються і трансльованих іншими організаціями, крім як Golden Boy Promotions і DAZN.

Під егідою Golden Boy Promotions Альварес провів 3 бої: з Роккі Філдінгом, Деніелом Джейкобсом і Сергієм Ківаловим.

Раніше, Канело може не вийти на ринг цього року через розбіжності з DAZN.

Коментарі ()