Мудрик феєрично вийшов на заміну в матчі Кубка Ліги: рятівним голом перевів гру в серію пенальті та реалізував свій удар

Оце так джокер!
20.12.2023 08:11 Андрій Дунець 6235 0

Михайло Мудрик став головним героєм матчу 1/4 фіналу Кубка англійської ліги між Челсі та Ньюкаслом.

Український вінгер з'явився на полі лише на 78-й хвилині за рахунку 0:1 на користь суперника, але цього часу цілком вистачило.

На 92-й хвилині Мудрик підчатував на помилку Кірана Тріпп'єра у штрафному майданчику й першим дотиком увігнав м'яч у нижній кут воріт Мартіна Дубравки - 1:1, гра перейшла до серії післяматчевих пенальті.

Відео

Свою спробу з 11-метрової позначки Михайло теж реалізував. Ба більше, цей удар виявився вирішальним - 4:2, Челсі попрямував до півфіналу турніру!

Нагадаємо, вихідними іноземні фани у твіттері глузували з Мудрика за його меганеточний удар із далекої відстані в матчі АПЛ.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua