Мудрик оформив свій перший асист у сезоні АПЛ у грі проти Манчестер Юнайтед

— 7 грудня 2023, 08:55

Михайло Мудрик відзначився своєю першою результативною передачею в поточному сезоні Англійської Прем'єр-ліги у матчі 15-го туру між МЮ та Челсі.

На 45-й хвилині українець отримав м'яч неподалік від центрального кола й відпасував на Коула Палмера, який відправив круглого в сітку, майстерно обдуривши захисників та воротаря господарів.

Так рахунок став 1:1.

Відео

Проте в другому таймі Манчестер Юнайтед втілив свою ігрову перевагу в перемогу з рахунком 2:1.

Мудрик провів на полі 76 хвилин. Нагадаємо, в минулому матчі (проти Брайтона) Михайло теж вийшов у стартовому складі й заробив пенальті, з якого його команда забила 3-й гол у зустрічі.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!