Мудрик технічно забив свій перший гол за Челсі, відкривши рахунок у лондонському дербі - ВІДЕО

— 3 жовтня 2023, 07:55

Михайло Мудрик відкрив рахунок у матчі 7-го туру Англійської Прем'єр-ліги між Фулгемом та Челсі.

Український вінгер "синіх" на 18-й хвилині вдало відгукнувся на передачу з флангу від Леві Колвілла, скинув м'яч собі на хід і другим дотиком відправив його поміж ніг воротареві суперників Бернду Лено.

Щасливий вираз обличчя гравця збірної України говорив сам за себе, позаяк цей гол став першим для Мудрика у формі Челсі.

Відео

До цього з результативних дій Михайло відзначався лише 2 гольовими передачами.

Детальніше відео гола.

Через хвилину свій гол забив також Армандо Броя, відтак на перерву команди пішли за рахунку 0:2 на користь гостей.

Нагадаємо, днями Мудрикові не сподобалися власні характеристики у футбольному симуляторі.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!