Легендарний Зеєдорф забив шедевральний гол та обійнявся з Шевченком у благодійному матчі Game4Ukraine - ВІДЕО

Завершення першого тайму вийшло ефектним
06.08.2023 13:24 Андрій Дунець 22697 0

Кларенс Зеєдорф зрівняв рахунок у Game4Ukraine - благодійному матчі на підтримку України між командами Андрія Шевченка та Олександра Зінченка.

На 41-й хвилині легенда Мілана красиво розвернувся перед штрафним майданчиком суперника, після чого пробив у дальній верхній кут воріт Єнса Леманна.

Особливо приємно було бачити, як нідерландець святкує свій шедевр у компанії ексодноклубника Шевченка.

Відео

Свисток арбітра на перерву зафіксував рахунок 1:1 - за команду Зінченка відзначився Марк Нобл. У підсумку ж гра завершилася з рахунком 2:2, за жовтих іще забив Дарійо Срна, а за синіх — Вільям Ґаллас.

Нагадаємо, що матч відбувся у Лондоні, на стадіоні Стемфорд Брідж. Головною метою був збір коштів на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею в Чернігівській області, який 4 березня 2022 року обстріляли російські війська.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua