Ванат забив 2 голи за 3 хвилини: відео яскравого виступу нападника Динамо в матчі з Минаєм

— 30 липня 2023, 20:30

Владислав Ванат оформив швидкий дубль у матчі 1-го туру Української Прем'єр-ліги проти Миная.

Для такого досягнення 21-річному форвардові Динамо знадобилося менш як 180 секунд.

Уродженець Кам'янця-Подільського вивів свою команду вперед, відзначившись на 27-й та 30-й хвилинах - 2:1.

Відео

В підсумку Динамо святкувало перемогу з рахунком 4:1 - у другому таймі до гольових подвигів Ваната долучились Віталій Буяльський та Олександр Караваєв.

Нагадаємо, "біло-сині" в цьому матчі пропустили швидкий гол через обрізку захисника-дебютанта Крістіана Біловара.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!