Мудрик забив перший гол за Челсі: відео фантастичного удару українця з-за меж штрафного

— 23 липня 2023, 12:14

Михайло Мудрик відзначився дебютним голом за Челсі в межах товариського матчу проти Брайтона.

Український вінгер з'явився на полі зі стартом 2-го тайму, а забив на 65-й хвилині.

Здається, в Мудрика вимальовується чудова зв'язка з Ніколя Джексоном - оцініть їхню взаємодію під час цієї атаки.

Відео

У підсумку гра завершилася з рахунком 4:3 на користь Челсі. Наступну зустріч "сині" проведуть із Ньюкаслом 27 липня.

Нагадаємо, нещодавно Мудрик зухвало відповів фанату в соцмережах на зауваження щодо своєї гри.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!