З'ясувалася причина, чому не зарахували гол у ворота збірної України U-21 в матчі з Іспанією на Євро-2023

У мережі звернули увагу на цікаву деталь
28.06.2023 10:15 Андрій Дунець 30268 0

Співведучий шоу ТаТоТаке, Максим Гіленко, у своєму твіттері вказав причину, чому арбітр не зарахував перший гол у ворота збірної України U-21 в матчі Євро-2023 проти Іспанії.

Колишній коментатор вважає, що на 20-й хвилині Родріго Рікельме зачепив рукою українського воротаря Руслана Нещерета, коли той збирався ввести м'яч у гру.

Відео

Нагадаємо, Україна та Іспанія зіграли внічию з рахунком 2:2 та обидві вийшли до чвертьфіналу континентальної першості.

Суперники цих команд визначаться за підсумками матчів третього туру в групі D у середу, 28 червня.

Гравці збірної України U-21 "привезли" курйозний гол у власні ворота в матчі з Іспанією на Євро-2023

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua