Гравці збірної України U-21 "привезли" курйозний гол у власні ворота в матчі з Іспанією на Євро-2023 - ВІДЕО

Нещасний випадок
27.06.2023 23:13 Андрій Дунець 3522 0

Непорозуміння між Олександром Сиротою та Іваном Желізком призвело до пропущеного гола збірної України в матчі 3-го туру молодіжного Євро-2023 проти Іспанії.

На 49-й хвилині Сирота вибивав м'яч у напрямку від власних воріт, але влучив у Желізка, після чого ігровий снаряд влетів у ворота Руслана Нещерета. Рахунок став 1:1.

Відео

"Синьо-жовті" свій гол забили наприкінці першого тайму після показової стрімкої атаки.

Нагадаємо, збірні України та Іспанії забезпечили собі місце в 1/4 фіналу турніру завдяки стовідсотковому показнику в перших двох турах: обидві команди по черзі обіграли Хорватію та Румунію.

В іншому матчі групи В Румунія зустрічається з Хорватією, але цей матч уже не має турнірного значення у плані боротьби за вихід у плей-оф.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб завжди бути в курсі головних подій зі світу спорту!

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua