Циганков після геніального пасу Мудрика вирвав для збірної України перемогу над Північною Македонією - ВІДЕО

— 17 червня 2023, 05:02

Віктор Циганков забив останній гол у ході фантастичного камбеку збірної України в матчі 3-го туру кваліфікації Євро-2024 проти Північної Македонії.

"Синьо-жовті" після першого тайму поступалися з рахунком 0:2, але у другій половині зустрічі все перевернулося догори дриґом. Україна гольовими зусиллями Іллі Забарного та Юхима Коноплі зрівняла рахунок уже до 67-ї хвилини, а на 83-й переможний м'яч після суперпередачі з глибини від Михайла Мудрика провів саме Циганков - 2:3.