Забарний дебютував у АПЛ, але не зміг врятувати Борнмут від голу: відео моменту

— 5 квітня 2023, 00:41

Ілля Забарний вперше зіграв за Борнмут у перенесеному матчі 7-го туру Англійської Прем'єр-ліги проти Брайтона.

Український центральний захисник вийшов на заміну на 85-й хвилині замість Маркоса Сенесі за рахунку 0:1 на користь суперника, а на 91-й хвилині не зміг завадити Хуліо Енкісо забити другий гол у ворота своєї команди. Цей м'яч став останнім у поєдинку.

Відео

Актуально: Тверезий розрахунок чи безумство: чому Забарний вибрав аутсайдера АПЛ?

Нагадаємо, Забарний перейшов до Борнмута з Динамо в кінці січня, але до цього вечора ще жодного разу не грав у офіційному поєдинку через тривале відновлення від після травми. За інформацією інсайдерів Ілля отримує в англійському клубі 67 тисяч фунтів стерлінгів на тиждень.

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно дізнаватися про головні події зі світу спорту!