Одноклубник Миколенка шаленим дальнім ударом вирвав нічию в матчі з Тоттенгемом - ВІДЕО

— 4 квітня 2023, 07:00

Евертон нашого Віталія Миколенка зіграв унічию з Тоттенгемом у межах 29-го туру Англійської Прем'єр-ліги (1:1).

Розв'язка відбулась на 90-й хвилині, коли центральний захисник "ірисок" Майкл Кін завдав несподіваного удару з-за меж штрафного майданчика, зрівнявши рахунок у матчі. Нічия дала можливість Евертону покинути зону вильоту - підопічні Шона Дайча відірвалися від небезпечного 18-го місця на 1 очко.

Відео гола

✅ Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно дізнаватися найцікавіші новини про спорт!

Додамо, що Миколенко з'явився на полі на 77-й хвилині, замінивши Шеймуса Коулмена. Українець втратив місце в стартовому складі команди, бо останнім часом хворів.