Вдруге українцю не пощастило. Яремчук забив за Бенфіку, але його гол скасували і команда програла

Віктор Слюсаренко — 4 жовтня 2021, 08:53

Український футболіст Роман Яремчук вийшов у стартовому складі Бенфіки на матч 8-го туру чемпіонату Португалії проти Портімоненсе.

На старті другого тайму Роман отримав нагоду забити гол. Йому віддали пас врозріз лінії захисників, українець прийняв передачу і пробив повз воротаря - 1:0. Однак після перегляду VAR головний рефері матчу скасував гол - положення поза грою у Яремчука.

Цей гол став другим скасованим для українця уже у складі Бенфіки. Однак у попередньому матчі команда Яремчука змогла дотиснути суперника, а у цьому - пропустила в другому таймі і не змогла відігратися - 0:1.