Відео дня. Геніальна гра Ярмоленка та шикарний гол Циганкова у ворота збірної Іспанії

14.10.2020 03:04 Андрій Твердохліб 13625 1

Збірна України перемогла в Києві команду Іспанії (1:0) в 4 турі Ліги Націй у групі А4.

Переможний гол за синьо-жовтих на 76-й хвилині забив Віктор Циганков, який вийшов на заміну замість Олександра Зубкова на 65-й хвилині. У цьому голі прекрасно все! Неймовірна зупинка м'яча Ярмоленком, геніальний пас капітана збірної та шикарний постріл Циганкова.

Насолоджуйтесь!

Нагадаємо, суперники України по групі А4 Німеччина та Швейцарія в неймовірному матчі розписали результативну нічию.

Редакція не впливає на зміст блогів і не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють на сторінках champion.com.ua