Українські парабіатлоністи виграли 5 нагород на старті чемпіонату світу

— 7 березня, 19:37
Фото - oneskatephotos

П'ять медалей здобули українські парабіатлоністи на старті чемпіонату світу в канадському Принс-Джорджі.

Про це повідомляє Національний комітет спорту інвалідів України.

Результати

• Людмила Ляшенко виборола золото біатлонного спринту серед жінок у класі спортсменок, які змагаються стоячи.
  • Олександр Казік із гайдом Сергієм Кучерявим показали перший результат у класі спортсменів з порушеннями зору. Третіми у цих же перегонах стали Ярослав Решетинський (гайд - Дмитро Драгун).
  • Сергій Романюк став другим серед чоловіків у класі стоячи.
  • Тарас Радь завоював срібло спринтерської гонки у класі сидячи.

Далі у програмі змагань парабіатлону - індивідуальна гонка на дистанцію 12,5 км.

Нагадаємо, у перший день на Дефлімпіаді-2023, яка зараз проходить в турецькому Ерзурумі, українці завоювали 4 нагороди, а у третій день вибороли 6 медалей.

Україна вперше в історії виграла медальний залік Паралімпійських ігор з біатлону