Збірна України фінішувала в топ-15 одиночної змішаної естафети на Кубку світу в Голменколлені

Переможця визначали з фотофінішем
03.03.2024 15:35 994 0

В заключний день сьомого етапу Кубку світу з біатлону-2023/24 в норвезькому Голменколлені відбулася одиночна змішана естафета. Україну представляв дует Христини Дмитренко та Дмитра Підручного.

Наша команда використала 12 додаткових патронів та одного разу зайшла на штрафне коло. В результаті Україна посіла 12 місце.

Одиночну змішану естафету з допомогою фотофінішу виграла Норвегія – Ветле Шостад Крістіансен на останніх миттєвостях гонки випередив представника Швеції - Себастьяна Самуельссона. На третьому місці опинилася Фінляндія.

12. Україна (1+12) +2:34.4

Зазначимо, що  етап у Голменколлені закінчиться класичною змішаною естафетою, яка розпочнеться о 15:45 за київським часом, український штаб визначився зі складом.

Напередодні українські біатлоністки виступили у третьому масстарті сезону Кубку світу.