Тищенко виграв мас-старт та став триразовим чемпіоном України

Визначився чемпіон України з мас-старту
24.12.2020 15:29 3533 0

Гонки з масовим стартом завершували особисту програму чемпіонату України з біатлону.

Боротьба у чоловічому мас-старті  розверталася між Артемом Тищенком, Сергієм Теленем та Тарасом Лесюком. На останній стрільбі тільки Артем зміг закрити усі мішені та у підсумку став чемпіоном.

Лесюк вийшов на останнє коло другим, але програв медаль взагалі. Дует Телень - Андрій Доценко на останньому колі відіграв 6 секунд у Лесюка, а на фініші Доценко випередив Теленя у боротьбі за срібло.

Відтак, Тищенко - триразовий чемпіон України-2020. Андрій Доценко - срібний призер у мас-старт, Сергій Телень - бронзовий. Тарас Лесюк закінчив гонку четвертим.