Третій матч буде вирішальним
07.07.2019 12:23 2338 0

Збірна України з пляжного футболу поступилася у другому турі першого відбірного етапу Євроліги-2019 у португальському Назаре.

Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

У другому турі відбірної групи 1 Євроліги-2019 українці зустрічалися з господарями етапу — португальцями. У першому турі обидві команди здобули перемоги в основний час, тому виграш у цьому матчі фактично гарантував тріумфатору вихід до Суперфіналу змагань.

У першому періоді на майданчику точилася рівна боротьба, і суперники обмінялися м'ячами. Відкрили рахунок португальці на 6-й хвилині, та до перерви Ярослав Заворотний відновив рівновагу.

А от другий період повністю залишився за підопічними Маріо Нарсізо. Торрес та Бельшіор двічі розписалися у воротах синьо-жовтих. Це й вирішило долю поєдинку, адже третя 12-хвилинка пройшла без забитих м'ячів.

Отже, 3:1 - перемога збірної Португалії, яка стала першим учасником цьогорічного Суперфіналу Євроліги. Нашій же команді, аби приєднатися до португальців, потрібно вигравати завтра у Польщі.

Євроліга-2019. Відбірний етап

Дивізіон А. Група 1

Португалія - Україна 3:1 (1:1,2:0,0:0)

Голи: 1:0 - 6 Джордан, 1:1 - 10 Заворотний, 2:1 - 16 Торрес, 3:1 - 20 Бельшіор.

Україна: Гладченко, Неруш, Медвідь, Петренко, Пашко, Пачев, Макеєв, Щериця, Глуцький, Заворотний.

В іншому матчі в нашій групі Швейцарія в запеклій боротьбі в додатковий час здолала Польщу - 7:6.

У першому турі Україна з рахунком 7:5 перемогла Швейцарію.

Нагадаємо, збірна України не здобула бронзу на Європейських іграх.