Черкаські Мавпи вирвали перемогу над Дніпром у першій півфінальній грі Суперліги

Команди набрали на двох 195 очок
06.04.2024 20:27 499 1

Переможець регулярного чемпіонату Дніпро зазнав поразки від Черкаських Мавп у першому матчі півфіналу плей-оф Суперліги.

Господарі вдома програли з рахунком 97:98. Ця гра стала найрезультативнішою в нинішньому сезоні – команди на двох набрали 195 очок.

До цього рекордною була гра чвертьфіналу плей-оф між Прикарпаттям-Говерлою та Київ-Баскетом з двома овертаймами – 99:95 (194 очок на двох), а в регулярному чемпіонаті найрезультативнішим матчем стала гра Дніпра та Запоріжжя – 101:91 (192 очка на двох).

Другий матч протистояння відбудеться 10 квітня у Черкасах. Початок - о 18:00.

Другу пару 1/2 фіналу склали Рівне та Київ-Баскет. Перший поєдинок відбудеться 7 квітня у Рівному. На нашому сайті можна переглянути розклад півфіналів.