Черкаські Мавпи повернули до складу Тіщенка
![Черкаські Мавпи повернули до складу Тіщенка](https://static.champion.com.ua/champion/images/doc/7/9/6483/795429ed3a0b42aaaa15c8fbfa3b1504.jpg?w=760&q=90)
Колишній центровий Кривбаса Олександр Тіщенко повернувся до Черкаських Мавп.
Про це повідомляє пресслужба черкаського клубу.
Тіщенко замінить майданчику Сергія Скіру. Передбачається, що Олександр дебютує в складі клубу в матчі проти Кривбаса на Кубку України, який відбудеться 2 березня. Нагадаємо, що до фіналу чотирьох турніру вже пробилися Прометей та Київ-Баскет.
Тіщенко розпочав сезон у складі Кривбаса. За 24 матчі він набирав у середньому 9,8 очка, 5,9 підбирання, 1,3 передачі.
Тіщенко вже виступав у складі Черкаських Мавп у сезоні 2022/23. За клуб він провів 3 матчі, набираючи в середньому 12 очок, 2,7 підбирання та 2 передачі. Після цього сторони припинили співпрацю за взаємною згодою.