Збірна України програла Чорногорії в матчі кваліфікації на чемпіонат світу

22.02.2019 21:31 7940 0

Національна збірна України в одинадцятому матчі кваліфікації на ЧС-2019 програла Чорногорії.

Українські баскетболісти впевнено виграли першу чверть 34:17. У другій десятихвилинці гравці здивували кількістю набраних очок, всього 15 на обидві команди.

Після перерви Україна почала втрачати перевагу, поступившись у третій чверті 16:25. Таким чином, перед завершальною десятихвилинкою українці вели з різницею в три очки.

На початку останньої чверті Чорногорія вперше в матчі повела в рахунку і не упустила перемогу. Відзначимо, що в кінцівці зустрічі Бобров зрівняв рахунок, але за мить до цього прозвучала сирена.

Таким чином, Україна втратила будь-які шанси на вихід з групи.

Наступний матч українські баскетболісти проведуть 25 лютого на виїзді проти Словенії.