Рапіристи Погребняк і Чучукало вийшли до 1/64 фіналу етапу КС у Гонконзі

— 2 травня, 09:24

Українці Андрій Погребняк і Дмитро Чучукало в другий день змагань пробилися до 1/64 фіналу етапу Кубку світу з фехтування на рапірах серед жінок і чоловіків, який проходить у Гонконзі.

Чучукало на шляху до 1/64 фіналу переміг сингапурця Кейона Луу (15:5), а Погребняк завдяки впевненому виступу в кваліфікації відразу потрапив до цієї стадії змагань.

Інший українець Клод Юнес не завершив зустріч проти поляка Яна Юркевича (9:11, відмова). Євген Лазаренко без боротьби програв гонконжцю Ніколасу-Едварду Чої (4:15). А Данило Гойда поступився єгиптянину Мохамеду Ашуру (12:15).

Розклад змагань

• 3 травня – індивідуальні змагання, чоловіки та жінки, вирішальні поєдинки
  • 4 травня – командні змагання, чоловіки та жінки.

Зазначимо, для "синьо-жовтих" це перші старти після міжнародної паузи, під час якої проходили континентальні відбіркові турніри на Олімпійські ігри-2024 в Парижі.

Варто додати, Україну на етапі Кубку світу представляють п'ять спортсменок і п'ять спортсменів.

Нагадаємо, в перший день змагань українки Дар'я Миронюк та Ольга Сопіт також відібралися до фінальної частини етапу.

Раніше ми повідомляли, що українська шпажистка Джоан-Фейбі Бежура здобула срібло на Кубку Польщі.

Збірна України з фехтування Кубок світу з фехтування Клод Юнес Андрій Погребняк Дмитро Чучукало