Збірна Марокко здолала Іспанію в 1/8 фіналу ЧС-2022

Визначився сьомий чвертьфіналіст турніру
06.12.2022 19:53 2873 0

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Марокко святкувала перемогу над Іспанією.

У першому було два небезпечні моменти. На 27-ій хвилині матчу Асенсіо пробивав з меж штрафного майданчика, отримавши передачу Альби, але м'яч пролетів поруч із лівою стійкою марокканців. А через 15 хвилин чудову передачу виконав Буфаль - Агерд зблизька мав би пробити головою краще - м'яч пролетів над перекладиною воріт іспанців.

У другому таймі та додаткових таймах не було забитих голів. Переможець протистояння визначився у серії пенальті - 3:0 на користь марокканців.

Збірна Марокко стала сьомим чвертьфіналістом турніру. В 1/4 фіналу, який відбудеться 10 грудня, Марокко зіграє з переможцем пари Португалія - Швейцарія.