Збірна Хорватії у серії пенальті здолала Японію в 1/8 фіналу ЧС-2022

Визначився п’ятий чвертьфіналіст турніру
05.12.2022 19:43 1788 0

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Хорватії святкувала перемогу над Японією.

На восьмій хвилині матчу Перішич підбіг до м'яча в штрафному майданчику і щосили пробив у лівий кут воріт. Удар був непоганим, але Гонда виконав ще кращий сейв.

Наприкінці першого тайму Маеда підібрав м'яч у штрафному майданчику та переграв голкіпера ударом низом по центру воріт - 1:0.

На 56-ій хвилині матчу Ловрен віддав гарну навісну передачу в штрафний майданчик на Перішича, який переграв в повітрі захисника і з близької відстані головою відправив м'яч у правий нижній кут воріт - 1:1.

У додаткових таймах матчу голів не було забито і переможець протистояння визначався у серії пенальті. Голкіпер Хорватії Лівакович парирував три удари гравців збірної Японії. Серія пенальті завершилася з рахунком 3:1. То ж збірна Хорватії стала п’ятим чвертьфіналістом турніру. В 1/4 фіналу, який відбудеться 9 грудня, Хорватія зіграє з переможцем пари Бразилія - Південна Корея.