Збірна Японії несподівано здолала Іспанію та виграла групу Е на ЧС-2022

01.12.2022 23:00 1877 0

У матчі третього туру групи Е чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Іспанії поступилася Японії.

На восьмій хвилині матчу Іто міг відкривати рахунок, але пробив не влучно. І вже через три хвилини спрацювало старе футбольне правило "не забиваєш ти - забивають тобі". з Передачі Аспілікуети ударом головою Мората відкрив рахунок.

Другий тайм зустрічі жахливо розпочався для іспанців. Спочатку Доан потужним ударом змусив капітулювати голкіпера Іспанії. А через три хвилини Мітома виконав чудову передачу на Танаку, який забив переможний гол.

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Японії, яка з першого місця вийшла до плей-оф ЧС-2022. Іспанія стала другою і те ж вийшла до плей-оф турніру.