Збірна Марокко переграла Канаду та виграла групу F на ЧС-2022

01.12.2022 18:58 1300 0

У матчі третього туру групи F чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Марокко святкувала перемогу над Канадою.

На початку матчу голкіпер канадців Борян припустився грубої помилки і Зієш з 25 метрів переправив м’яч у сітку воріт Марокко.

У середині першого тайму матчу з передачі Хакімі Ен Несірі пробив з межі штрафного майданчика та вразив правий нижній кут воріт - 2:0. До перерви матчу канадці завдяки автоголу скоротили відставання у рахунку.

У другому таймі голів не було забито. Матч завершився з рахунком 2:1. Завдяки здобутим трьом очкам збірна Марокко з першого місця вийшла до плей-оф ЧС-2022.