Збірна Аргентини перемогла Польщу та виграла групу С на ЧС-2022

30.11.2022 23:02 1521 0

У матчі третього туру групи С чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини перемогла Польщу.

На 36-ій хвилині матчу Мессі впав у штрафному майданчику в боротьбі із суперником, але арбітр миттєво відхиляє всі спроби футболістів апелювати до нього. А після перегляду ВАР було призначено пенальті. Його не реалізував Мессі - Щенсний потягнув удар аргентинця.

На 43-ій хвилині голкіпер збірної Польщі парирував удар Альвареса. На перерву команди пішли без забитих голів.

На старті другого тайму матчу Макаллістер зіграв надзвичайно майстерно, ударом зльоту з меж штрафного майданчика, відправивши м'яч у сітку за допомогою рикошету від лівої стійки - 1:0.

Через кілька хвилин Глік високо вистрибнув у глибині карного майданчика назустріч подачі зі штрафного та спробував забити, пробивши головою, але не точно.

На 67-ій хвилині зустрічі Альварес отримав передачу від Фернандеса в штрафному майданчику та вгатив м'яч під праву стійку - 2:0.

Матч завершився з рахунком 2:0. Завдяки здобутим трьом очкам збірна Аргентини з першого місця вийшла до плей-оф ЧС-2022. Збірна Польщі по при поразку стала другою, випередивши Мексику.