Збірна Англії розгромила Вельс та виграла групу В на ЧС-2022

29.11.2022 22:54 1042 0

У матчі третього туру групи В чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Англії святкувала впевнену перемогу над Вельсом.

На початку другого тайму матчу англійці забили два голи. Рашфорд виконав штрафний удар з межі карного майданчика - обвів стінку та змусив капітулювати голкіпера суперника.

Через дві хвилини Кейн, після метушні в штрафному майданчику, зумів прокинути м'яч Фодену, який відправив шкіряного в лівий кут воріт - 2:0.

А на 68-ій хвилині матчу Рашфорд здійснив чудовий індивідуальний прохід та пробив з меж штрафного майданчика - 3:0.

Матч завершився з рахунком 3:0. Ця перемога дозволила англійцям виграти групу В та з першого місця вийти до плей-оф ЧС-2022.