Збірна Сенегалу здолала Еквадор та вийшла до плей-оф ЧС-2022

29.11.2022 19:08 1321 0

У матчі третього туру групи А чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Еквадору програла Сенегалу.

Наприкінці першого тайму матчу Сарр реалізував пенальті (його було призначено за порушення правил Інкапіє проти Тюрпені) збірна Сенегалу вийшла вперед.

На 68-ій хвилині матчу Кайседо з передачі Торреса зрівняв рахунок - 1:1. Але вже через дві хвилини Кулібалі забив гол і Сенегал знову вийшов вперед та піднявся на таку бажану другу сходинку групи А.

Сенегал здобув перемогу з рахунком 2:1 та посів друге місце у групі А. Це дозволило сенегальцям вийти з групи до плей-оф турніру.