Збірна Нідерландів впевнено перемогла Катар у 3 турі ЧС-2022

29.11.2022 18:55 1589 0

У матчі третього туру групи А чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Катару зазнала поразки від Нідерландів.

На 26-ій хвилині матчу Нідерланди вийшли вперед. Гакпо чудово зіграв у завершальній стадії атаки: отримавши в штрафному майданчику  передачу Классена,  відправив м'яч під праву штангу воріт катарців.

На старті другого тайму Френкі де Йонг  опинився у потрібному місці в потрібний час, підібрав м'яч у штрафному майданчику та безжально відправив його в правий кут воріт - 2:0.

Для катарців це третя поразка у трьох матчах домашнього чемпіонату світу. Нідерланди ж вийшли до плей-оф турніру з першого місця.