Збірна Японії несподівано програла Коста-Риці у 2 турі ЧС-2022

Фуллер забив єдиний гол у матчі
27.11.2022 13:54 1165 0

У матчі другого туру групи Е чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Японії зазнала поразки від Коста-Рики.

Перша половина зустрічі була зовсім блідою. Команди не форсували події на футбольному полі. Збірна Коста-Рики більше контролювала м'яч та била по воротах. Але як костариканці, так і японці не влучали у ворота. На перерву команди пішли без забитих голів.

На старті другого тайму зустрічі Моріта змарнував стовідсотковий гольовий момент - м'яч летів під перекладину, але Навас виконав неймовірний сейв.

На 81-ій хвилині матчу Коста-Рика вийшла вперед. Фуллер замкнув блискучу передачу Сенса кволим ударом по центру воріт, але м’яч все ж опиняється в сітці, оскільки голкіпер відверто не очікував такого удару.

На 88-ій хвилині зустрічі Камада у штрафному майданчику прийняв передачу врозріз між захисниками збірної Коста-Рики та пробив у напрямку лівого нижнього кута воріт, але Навас здійснив чудовий сейв. Матч завершився з рахунком 1:0 на користь збірної Коста-Рики.

Сьогодні, 27 листопада, у цій групі відбудеться ще один матч, в якому Іспанія зіграє з Німеччиною. Початок матчу о 21:00.

У третьому турі чемпіонату світу, 1 грудня, збірна Японії зіграє з Іспанією, а Коста-Рика - з Німеччиною.