Збірна Сенегалу переграла Катар у 2 турі ЧС-2022

25.11.2022 16:59 1206 1

У матчі другого туру групи А чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Сенегалу святкувала перемогу над Катаром.

На початку матчу сенегальці мали шанс забити швидкий гол - Сарр обіграв кількох гравців суперника і пробив поруч зі штангою воріт. А на 17-ій хвилині голкіпер Катару помилився на виході, але цим не скористався Дьєдіу, який не влучив у пусті ворота.

На 32-ій хвилині матчу гравець Катару Афіф розраховував на пенальті, впавши у боротьбі із захисником Сенегалу - арбітр Лаос не призначив пенальті, адже у тому епізоді атакуючий гравець більше хотів впасти. ніж захисник порушити правила.

А на 41-ій хвилині зустрічі Катар пропустив гол: завдяки помилці захисника Буалема Хухі м'яч отримав Булає Діа, котрий з близької відстані холоднокровно закотив його в ворота.

На старті другого тайму Фамара Дьєдіу в штрафному майданчику вистрибнув найвище назустріч бездоганній подачі з кутового, яку виконав Ісмаїл Якобс та головою спрямував м'яч під ліву стійку, повз ошелешеного воротаря - 2:0.

На 78-ій хвилині матчу Мохаммед Мунтарі (Катар) змінив рахунок на 1:2. Він вистрибнув найвище назустріч ідеальній передачі, яку виконав Ісмаїл Мохаммад, та з близької відстані ударом головою відправив м'яч у лівий кут воріт. Едуар Менді був безсилий. Через шість хвилин сенегальці відновили перевагу у два голи.  Іліман Ндіає практично від лінії відкинув м'яч назад партнеру по команді. Бамба Дьєнг, котрий перебував прямо перед воротами, із легкістю відправив шкіряного в сітку по центру воріт. 1:3.

Сьогодні, 25 листопада у групі А відбудеться ще матч Нідерланди - Еквадор. Початок о 18:00.

У третьому турі чемпіонату світу, 29 листопада, збірна Сенегалу зіграє з Еквадором, а Катар - з Нідерландами.