США та Вельс не виявили сильнішого у 1 турі ЧС-2022

На гол Веа відповів Бейл
21.11.2022 23:01 1086 0

У матчі першого туру групи В чемпіонату світу-2022 з футболу збірна США зіграла внічию з Вельсом.

На 10-ій хвилині зустрічі Сарджент мав виводити США вперед, але його бракували дещо влучності. А на 36-ій хвилині Пулішич виконав чудову передачу і Тімоті Веа вміло переграв голкіпера суперника - 1:0.

У другому таймі гравці Вельсу намагалися вирівняти рахунок на табло. Ремсі наважився на індивідуальний прохід - самовідданий підкат захисника американці зупинив його прохід. Робертс непогано прострілював у штрафний майданчик, але захисник розрядив ситуацію.

Девісу в центрі штрафного майданчику забезпечили скидання під удар головою в падінні, проте Тернер потім потягнув м'яч під поперечиною. Через хвилину Мур пробив вище воріт американців.

А на 80-ій хвилині арбітр призначив пенальті у ворота США - Циммерман порушив правила проти Бейла. Сам потерпілий потужний ударом зрівняв рахунок - 1:1. Матч завершився внічию.

Нагадаємо, що в іншому матчу групи В збірна Англії розгромила Іран (6:2). То ж після першого туру у групі В лідирує збірна Англії.

У другому турі чемпіонату світу, 25 листопада, збірна Англії зіграє з США, а Вельс - з Іраном.