Найкращий молодий гравець Мундіаля догравав першість з травмою хребта

21.07.2018 14:50 1692 0

Форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе в двох останніх матчах догравав з травмою хребта.

Про це повідомляє L'Equipe.

За добу до півфінального поєдинку проти Бельгії (1:0) він зробив неакуратний рух в душі, в результаті чого у нього були затиснені три хребці.

Пошкодження спочатку було настільки серйозним, що француз не міг піднятися з ліжка. Однак за допомогою медичного департаменту збірної він зумів поступово відновиться і взяти участь в обох матчах, хоча в грі з Хорватією (4:2) як і раніше відчував дискомфорт.

У розташуванні Ле Бле факт серйозної травми Мбаппе ретельно приховували, хоча головний тренер Дідьє Дешам дозволив розповісти про мікропошкодження спини форварда лише через те, що Кіліан провів решту гри на стабільно високому рівні на цей факт просто не звернули увагу.

На чемпіонаті світу 19-річний форвард зіграв у всіх семи матчах, в яких забив 7 м'ячів і був визнаний кращим молодим гравцем турніру.

При цьому в поєдинках проти Бельгії та Хорватії Мбаппе відіграв всі 90 хвилин, хоча раніше його частіше міняли в другому таймі, пише sportarena.com.

Нагадаємо, що Мбаппе підкорилося ще одне досягнення.

Раніше Мбаппе розповів про свій трансфер до Реала.