Збірна України здобула 13 нагород на чемпіонаті Європи з самбо

Микола Дендак — 11 травня, 12:55

Збірна України здобула 13 нагород на чемпіонаті Європи з самбо, що проходить у Сербії.

Про це повідомляє Національна федерація самбо України.

В активі українців 5 перших, 4 других та 4 третіх місць. Україна посіла другі сходинки у командних заліках серед жінок зі спортивного, а також серед жінок та чоловіків із бойового самбо.

Спортивне самбо

• Перше місце: Анастасія Комович (понад 80 кг),
  • Друге місце: Сніжана Пліш (до 54 кг), Анастасія Шевченко (до 65 кг).
  • Третє місце: Марія Буйок (до 50 кг), Ярослав Давидчук (до 98 кг).

Бойове самбо

• Перше місце: Валерій Захаревич (до 80 кг), Андрій Кучеренко (до 71 кг), Владислав Руднєв (до 79 кг), Петро Давиденко (до 88 кг).
  • Друге місце: Юліана Лисенко (до 65 кг), Ангеліна Лисенко (до 72 кг),
  • Третє місце: Олександр Воропаєв (до 64 кг), Анатолій Волошинов (до 98 кг).

Загалом на турнірі змагалися представники 29 країн. У суботу та неділю також пройде молодіжний ЧЄ.

Нагадаємо, нещодавно Україна здобула 22 нагороди на Кубку світу з боротьби самбо.

Раніше ми писали, що на початку повномасштабного вторгнення під час авіаударів у Сумах загинув чемпіон України із самбо та його родина.