19 титул у кар'єрі: Світоліна стала чемпіонкою турніру в Окленді

Перша ракетка України Еліна Світоліна (13) стала переможницею турніру серії WTA 250 у новозеландському Окленді. У фінальному поєдинку 31-річна одеситка обіграла китаянку Ван Сіньюй (57).
Гра тривала 1 годину 44 хвилини і завершлася з рахунком 6:3, 7:6(6).
Еліна Світоліна (Україна) – Ван Сіньюй (Китай) 6:3, 7:6(6)
Тенісистки зустрічалися вдруге, обидві зустрічі залишилися за українкою. Світоліна провела свій 23 фінал турнірів рівня WTA, в яких здобула 19 титулів.
За свій виступ в Окленді Еліна заробила 37 390 доларів призових та 250 рейтингових очок. З наступного тижня українка підніметься на 12 сходинку світового рейтингу.
Нагадаємо, що на старті турніру в Окленді Світоліна легко обіграла француженку Варвару Грачову (75), після чого здолала британку Кеті Бултер (112). У чвертьфіналі українка створила камбек проти ще однієї представниці Великої Британії, Сонай Картал (68), а в півфіналі пройшла Іву Йович (35, США).
* Новина доповнюється
