Кубок Девіса. Україна - Швеція 1:2. Шведи перемогли у парній зустрічі

Сергей Шемшученко — 6 квітня 2013, 17:59

Збірна України не зуміла виграти парний поєдинок проти шведів. Ще до початку двобою фаворитами виглядали гості, адже їхній дует у парному рейтингу АТР посідє місце у топ-10.

Перші два сети матчу справили гнітюче враження. Шведи була справжніми господарями корту та впевнено повели у рахунку - 2:0, пише сайт Федерації тенісу України.

Українці не склали зброю. Спочатку Сергій і Денис взяли третій сет, а у четвертій партії майстерно зіграли на тай-брейку, що вирішував долю сету.

Вирішальна п'ята партія пройшла у рівній боротьбі. Для перемоги у такому важкому та тривалому матчі (майже 4 години) гостям вистачило одного брейку. Українці не втримали подачу Молчанова.

Кубок Девіса з тенісу

Європейсько-африканська група

І група

6 квітня

Україна - Швеція - 1:2

Сергій Стаховський/Денис Молчанов - Йохан Брунстрьом/Роберт Ліндштедт - 4:6, 3:6, 6:3, 7:6, 4:6

Нагадаємо, єдине очко Україні приніс Олександр Долгополов.