Жіноча збірна Україна на першості Європи програла у бронзовій суперечці туркеням

Сергей Шемшученко — 29 квітня 2012, 17:35

Сьогодні, 29 квітня, в Челябінську (Росія) на чемпіонаті Європи з дзюдо проходять командні змагання, в яких жіноча збірна України не потрапила на п'єдестал, програвши поєдинок за бронзу туркеням (1:4).

Свою сутичку виграла тільки Ірина Кіндзерська (понад 70 кг), а Марія Буйок (до 52 кг), Тетяна Левицька (до 57 кг), Олена Сайко (до 63 кг) та Світлана Чепуріна (до 70 кг) зазнали поразки. До цього українки перемогли британок (3:2), а в півфіналі програли француженкам (0:5).

Золоті медалі завоювали росіянки, узявши верх у фіналі над француженками - 3:2. Бронзові медалі, крім туркень, дісталися німкеням, повідомляє sportonline.ua.