Українська правда

Зеленський запросив главу МОК у Бахмут

Олександр Булава — 27 січня 2023, 21:51
Зеленський запросив главу МОК у Бахмут

Президент України Володимир Зеленський запросив голову Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха до Бахмута, щоб він побачив, що не буває нейтральності на війні.

Про це йдеться у відеозверненні глави держави.

"Будь-який нейтральний прапор російських спортсменів заплямований кровʼю. Не можна не бути розчарованим заявами чинного очільника МОК. Неодноразово з ним говорив і так і не почув, як він збирається захищати спорт від пропаганди війни, якщо поверне російських спортсменів у міжнародні змагання. Ми зробимо все, щоб світ захистив спорт від політичного та будь-якого іншого впливу держави-терориста, який просто неминучий, якщо російські спортсмени братимуть участь у змаганнях. І тим більше – у паризькій Олімпіаді.

Українські спортсмени змушені захищати життя своїх близьких і свободу нашого народу від російської агресії. Російські удари забрали життя сотень і сотень українців та українок, які могли збагатити світовий спорт своїм талантом. Запрошую пана Баха в Бахмут, щоб він побачив на власні очі, що нейтральності не існує", - сказав Зеленський.

Томас Бах МОК (Міжнародний олімпійський комітет) Володимир Зеленський