Збірна України серед кадетів посіла друге місце на Кубку Європи

Сергей Шемшученко — 8 березня 2010, 21:31

Другий день Кубку Європи з дзюдо (U17) серед кадетів в Загребі додав у медальну скарбничку української збірної ще чотири нагороди.

Найсильнішими у своїх вагових категоріях стали кияни Антон Рудник (+ 90 кг) та Ольга Смольська (44 кг), бронзові медалі в активі Олександра Качалова (Київ, 81 кг) і Данила Мільошкіна (Слов'янськ, 90 кг), повідомляє judoinfo.kiev.ua.

За два дні змагань юні українські дзюдоїсти завоювали 4 золоті, 1 срібну і 4 бронзові нагороди, що дозволило нашій збірній посісти друге загальнокомандне місце з 24 країн-учасниць.

Переможцями неофіційного командного заліку стали дзюдоїсти Італії, що завоювали по чотири медалі кожної вартості, а замкнула призову трійку збірна Росії (3-1-0).