Збірна Швеції - бронзовий призер чемпіонату світу

Сергей Шемшученко — 11 травня 2002, 16:15

Матч за третє місце збірні Швеції і Фінляндії розцінили приблизно однаково: як "втішний приз", що компенсує невдачі в півфінальних поєдинках. У залежності від того, яка команда зуміла швидше забути гіркоту поразки, і стало б ясно кому дістанеться "бронза".

Проваливши першу третину матчу, шведи пригадали, хто господар льоду і в час, що залишився, показали досить грамотну і головне - результативну гру, яка дозволила до кінця другого періоду зрівняти рахунок.

Третій період став розв'язкою "бронзової інтриги": забивши за 6 хвилин четверту шайбу, збірна Швеції змусила фіннів піти уперед, і п'ята шайба за 7 секунд до кінця матчу поставила переможну точку, влетівши в пусті ворота. Збірна Швеції - бронзовий призер чемпіонату світу.

Матч за третє місце

Фінляндія - Швеція - 3:5 (2:0, 1:3, 0:2)

Шайби: Калліо (Туулола, Норрена), 4:39 (1:0). Хагман, 8:56 (2:0 - міни.). Ринтанен (Оянен), 21:33 (3:0 - бол.). Давідссон (Йоханссон), 23:22 (3:1). Вайнхандль (Нюландер), 34:21 (3:2). Родін (Фалк), 38:44 (3:3). Родін (Зеттерберг, Йонссон), 53:54 (3:4). Фалк, 59:53 (3:5 - п.в.).

Воротарі: Норрена - Лівши

Кидки: 23 - 34

Штраф: 16 - 24