Яромір Ягр приносить Кубок європейських чемпіонів омському "Авангарду"

Сергей Шемшученко — 16 січня 2005, 18:09

Хокейний Кубок європейських чемпіонів 2005-го року – новий експонат у колекції нагород омського «Авангарда».

У фіналі турніру, місцем проведення якого був Санкт-Петербург, росіяни змогли перевершити фінську команду «Кярпат» - 2:1.

Для визначення володаря Кубка 60 хвилин основного часу не вистачило: його було вичерпано за рахунку 1:1. У першому періоді з передачі Віухколи шайбу закинув Міккола. Вирівняти ситуацію хокеїсти «Авангарда» змогли лише на 51-й хвилині: Яромір Ягр відкинув каучуковий диск Калюжному, чим останній миттю скористався – 1:1.

Друга і вирішальна шайба у цьому поєдинку влетіла до воріт фінських хокеїстів на 15-й хвилині додаткового часу: в ролі асистента виступив Сушинський, а гольовий момент використав все той же Ягр – 2:1.