Відкритий чемпіонат Білорусі. "Сокіл" знову втрачає місце у першій трійці

Сергей Шемшученко — 13 січня 2005, 06:22

Київський “Сокіл” знову втратив своє місце у першій трійці Відкритого чемпіонату Білорусі з хокею.

У матчі 33-го туру змагань клуб Олександра Сеуканда на виїзді програв ХК “Гомель” з рахунком 1:4.

Відзначившись першими (на 17-й хвилині після передачі Юрія Наваренка шайбу закинув Валентин Олецький), кияни до кінця 2-го періоду пропустили у свої ворота 4 “сухі” голи.

Натомість в іншій зустрічі “Хімволокно” зміг “взяти гору” над лідером чемпіонату мінською “Юністю” – 3:1. Ця перемога збільшила актив господарів до 59-ти очок, а відтак - вивела їх на третє місце турнірної таблиці.

“Сокіл” з 58-ма пунктами – 4-й. Перші дві сходинки, як і раніше, утримують мінські команди “Юність” та “Керамін”. У них відповідно 71-не та 70 очок.