Відкритий чемпіонат Білорусі. "Сокіл" закидує 6 шайб, але досягає лише нічийного результату. Інші рахунки туру

Сергей Шемшученко — 11 грудня 2005, 17:00

Київський “Сокіл” знову втратив очки у Відкритій першості Білорусі з хокею. Цього разу команда Олександра Сеуканда на виїзді не змогла переграти “Брест” – нічия 6:6.

Вже на 9-й хвилині поєдинку господарі були попереду – 3:0, однак завдяки шайбам Олександра Яковенка, Артема Гніденка та Олександра Бобкіна “Сокіл” встиг відігратися ще у першому періоді – 3:3.

У другій двадцятихвилинці команди відзначилися ще 4 рази, причому вдалішим був “Брест” – 6:4. Єдиний результативний випад з боку киян у цьому періоді провів Бобкін. Водночас у наступній частині матчу Олександр оформив свій хет-трик, зрівнявши рахунок – 6:6. Перед цим встиг відзначитися Василь Полоницький.

Овертайм жодній з команд користі не приніс...