Відкритий чемпіонат Білорусі. "Сокіл" повертає собі третю позицію

Сергей Шемшученко — 19 січня 2005, 06:50

Київський “Сокіл” знову у трійці лідерів Відкритого чемпіонату Білорусі з хокею.
У матчі 35-го туру першості клуб Олександра Сеуканда на виїзді переміг одного з аутсайдерів, команду “Брест” – 4:2.

Перший період минув без закинутих шайб, а вже на 26-й хвилині поєдинку “Сокіл” вийшов вперед: Валентин Олецький віддав передачу на Віталія Литвиненка, і гол 1:0.

Після цього “Брест” зміг вирівняти рахунок 1:1, але ненадовго.

Постійний штурм киянами воріт господарів закінчилися по черзі влучними кидками Олександра Матвійчука, Василя Бобровнікова та Василя Полоницького.

Водночас головний конкурент “Сокола” у боротьбі за третю позицію турнірної таблиці “Хімволокно” втратив очки у гостьовому двобої з “Металургсом” – 0:2.

Підсумок: “Сокіл” набирає 64 пункти і знову повертає собі місце у першій трійці. Вище нього знаходяться лише мінські “Керамін” та “Юність” – відповідно 75 та 72 очки, причому хокеїсти “Юності” зіграли на один матч менше.