Відкритий чемпіонат Білорусі. "Сокіл" демонструє характер - 4:3

Сергей Шемшученко — 17 січня 2005, 06:29

Київський “Сокіл” перемогою закінчив свій 34-й матч у Відкритому чемпіонаті Білорусі з хокею.

Лише завдяки міцнішим нервам та сильному характеру клуб Олександра Сеуканда на виїзді зміг перевершити “Нєман” – 4:3.

Вже впродовж перших 11-ти хвилин двобою господарі встигли двічі запалити світло за воротами киян – 2:0. Ще до кінця стартового періоду “Сокіл” скоротив розрив до “мінімуму” – 1:2 (передачею Литвиненка Віталія скористався Богдан Савенко).
Але другий відтинок матчу, і знову те ж саме: українці знову відстають від опонента на 2 голи – 2:3.

Проте цього разу нашим хокеїстам випала нагода якнайкраще продемонструвати свою незламність, що вони з успіхом і зробили. Після третьої пропущеної у свої ворота шайби, гравці Сеуканда виключно самі ставали авторами чергових голів у матчі. Один за одним запалили на табло свої прізвища Роман Сальников, Євген Пастух та Василь Бобровніков.

Тож 4:3 на користь “соколят”. Щоправда, ця перемога не змогла вивести українців на третю позицію турнірної таблиці. Вони поки що четверті – 61 очко.

Третій результат – в активі “Хімволокна”, який у звітному турі в гостях “взяв гору” над “Ригою-2000” – 5:2. Тепер у переможців – 62 пункти. Традиційно на перших двох сходинках чемпіонату – мінські “Керамін” та “Юність”, які мають 73 та 72 залікові бали.