Відкритий чемпіонат Білорусі. Київський "Сокіл" "злітає" на вершину першості

Сергей Шемшученко — 14 січня 2006, 21:21

Київський “Сокіл” знову повернувся на верхній рядок Відкритої першості Білорусі з хокею. Перегравши на виїзді латвійську команду “Рига-2000” – 4:1, наш клуб збільшив свій очковий “багаж” до 80-ти балів.

Перший період зустрічі закінчився нічийними – 1:1. Не шайбу Артема Гніденка господарі чи не одразу відповіли влучним випадом Олександра Шишковича.

Друга частина матчу відзначилася ще двома голами: “постаралися” Олександр Яковенко та Юрій Гунько – 3:1 на користь киян.

Востаннє рахунок на табло змінився на першій хвилині третього періоду зустрічі: про себе “нагадав” Віталій Литвиненко, який, до речі, віддав сьогодні і одну результативну передачу.

Не завадили одноосібному лідерству “Сокола” і мінські “Юність” з “Кераміном”: перша з цих команд сьогодні не грала, а друга, поступившись в овертаймі домашнього поєдинку з гроднинським “Нєманом” – 0:1, набрала лише одне очко.

Відтак колектив Олександра Сеуканда має 3 бали “відриву” від найближчих переслідувачів, а також 1 гру у запасі.