Українці завоювали п'ять медалей у перший день Кубка Європи в Загребі

Сергей Шемшученко — 7 березня 2010, 16:16

Українські дзюдоїсти вдало стартували на Кубку Європи серед кадетів (1994-95 р.н.), що триває у хорватському Загребі.

Ці змагання зібрали більше 450 дзюдоїстів з 24 країн, повідомляє judoinfo.kiev.ua.

У перший день змагань українська збірна завоювала п'ять нагород різного гатунку.

Переможцями турніру стали харків'янин Євген Величко (50 кг) та Олександра Палагічева (Київ, 57 кг), срібну медаль у ваговій категорії до 60 кг завоював одесит Гліб Живора, на третю сходинку п'єдесталу пошани піднялися Гліб Федченко (Одеса, 55 кг) та Євген Лига (Слов'янськ, 60 кг).

П'яті місця у своїх вагових категоріях посіли Данило Дригайло (Харків, 55 кг), Олексій Жіжанов (Хмельницький, 55 кг) та Олександр Супрун (Чернігів, 60 кг). При цьому в поєдинках за "бронзу", Дригайло програв іншому українцеві Глібу Федченко, а Супрун поступився Євгенію Лизі.

На сьомій позиції завершили змагання кияни Павло Скопненко (55 кг), Олена Гриценко (63 кг) та Олена Войтюк (Кіровоград, 70 кг).

Решта українців виступили менш вдало і не зуміли пробитися до вісімки кращих у своїх вагових категоріях.