Українці завоювали 5 медалей на чемпіонаті Європи серед ветеранів

Сергей Шемшученко — 17 листопада 2009, 16:22

Збірна України з дзюдо посіла 11 загальнокомандне місце на першості континенту серед ветеранів, який відбувся у італійському курортному містечку Ліньяно.

Семеро українців завоювали 5 медалей. Єдине "золото" виборов віце-президент Федерації дзюдо України Сергій Рожин з Донецька, повідомляє judoinfo.kiev.ua

На другу сходинку п'єдесталу пошани піднялися ще три представники Донецької області - Андрій Костенко (+ 100 кг), Василь Мицканюк (66 кг) та Станіслав Логашенко (90 кг). Бронзову медаль українські дзюдоїсти завоювали в командних змаганнях "стінка на стінку".

Всього у ветеранському чемпіонаті континенту взяли участь 712 дзюдоїстів з 31 країни Старого Світу. Більше ста учасників виставили команди Франції, Росії та Італії. Змагання відбувалися серед чоловіків і жінок у семи вікових групах.

У неофіційному командному заліку першість здобули представники Росії, що завоювали 59 (20-19-20) медалей різного ґатунку. 42 (11-13-18) рази піднімалися на п'єдестал пошани майстри з Франції. Третє командне місце у німців - 32 (7-7-18) медалі.